Hızlı Erişim
Sosyal Medya
İletişim Bilgileri
Adres

Merkez Mah. Çiğdem Cad. No:39/1 Daire:119 Avcılar / İstanbul

Email

[email protected]

Telefon

0(850) 551 12 34

Gizlilik Politikamız

Bu sitenin sahibi Ventus Marketing Hizmetleri.'dir. Bu sitenin içeriğinin tamamı ve sunumu fikri ve sınai mülkiyet hakları ile koruma altındadır. Bu sitede yer alan her türlü bilgi, metin, resim ve grafikleri görüntüleyebilmekle beraber, Ventus Marketing Hizmetleri'in yazılı izni olmadan tüm bu bilgi, resim ve grafikleri ticari amaçlarla kullanamaz, çoğaltamaz, değiştiremez, başkalarına iletemez ve yayınlayamazsınız. Ventus Marketing Hizmetleriin, telif haklarının ve sınai mülkiyet haklarının ihlali halinde hukuki ve cezai sonuçlar doğurabilecek işlem yapma hakkı saklıdır.

Ventus Marketing Hizmetleri, bilgilerinizi korumak amacıyla ileri seviyede teknolojik donanımları kullanmaktadır. Tüm veriler çok sıkı bir şekilde kontrol edilen güvenli veri merkezinde durmaktadır. Bununla birlikte Ventus Marketing Hizmetleri, bu siteye girişiniz veya kullanımınız sırasında kişisel bilgisayarınız veya dış etkenlerden kaynaklanabilecek virüs, dışarıdan gelebilecek saldırılar (hack) veya buna benzer problemlerden doğabilecek ve bilgisayarınızı etkileyebilecek her türlü doğrudan, dolaylı ve tesadüfi zarardan sorumlu değildir.

Bu siteye vermiş olduğunuz bilgiler size sadece müşteri desteği sağlamak, web sitemizin güncellenmesi, ürünümüz hakkında bilgi vermek veya isteklerinizi karşılayabilmek için kullanılacaktır. Edinilen finansal bilgiler de sizi ve firmanızı doğrulamak, belirlemek ve gerektiğinde ürün ve hizmetleri faturalayabilmek için kullanılır. Sitenin veritabanına girdiğiniz demografik bilgiler ve profil bilgileri, bu sitesinin veya talep edilen herhangi bir e-posta iletişiminin hazırlanması ve sizinle daha alakalı bilgilerin gösterilebilmesi için kullanılır. Ventus Marketing Hizmetleri, aynı zamanda, kitlesel olarak, demografik bilgileri ve ürün kullanım bilgilerini derler ve bu kitlesel bilgiyi gerekli gördüğü kurumlarla paylaşabilir.

Ventus Marketing Hizmetleri hiçbir koşulda bir bireysel kullanıcının şahsi bilgilerini hiç kimseye göstermez veya paylaşmaz. Ventus Marketing Hizmetleri, müşterilerimizle olan iletişim bilgilerini diğer müşteri bilgilerini herhangi bir başka firmaya satmaz, kiralamaz ya da ödünç vermez.

Kullanıcının talebi doğrultusunda Ventus Marketing Hizmetleri'in sunduğu e-posta pazarlama yazılımında gönderilen her e-postada abonelik iptali seçeneği mevcuttur. İptal talepleri birkaç dakika içerisinde gerçekleştirilir ve belirtilen bilgileri almamayı talep eden üyelere o andan itibaren bilgi yollanmaz.

Ventus Marketing Hizmetleri, oluşturduğunuz kampanyalarınızın içeriğini, sözleşme şartlarına uygunluk açısından gözlemleyebilir, gerektiğinde gönderime müdahale edebilir ve durdurabilir.

Ventus Marketing Hizmetleri, bu gizlilik sözleşmesini teknik ve yasal şartlara bağlı olarak zaman zaman değiştirme hakkını saklı tutar. Tüm değişiklikler kullanıcılara e-posta kanalıyla bildirilir ve kullanıcıların sözleşmenin yeni halini okuyup kabul ettiği varsayılır.

Ücretsiz Mail Gönderimi için demo kullanıcı oluşturun.Size özel fırsatları kaçırmayın!

Müşterilerimiz