Hızlı Erişim
Sosyal Medya
İletişim Bilgileri
Adres

Merkez Mah. Çiğdem Cad. No:39/1 Daire:119 Avcılar / İstanbul

Email

[email protected]

Telefon

0(850) 551 12 34

İzinli Gönderi

Spam e-posta gönderiminin hızla yayılması Gmail, Hotmail, Yahoo gibi büyük kullanıcı kitlelerine sahip e-posta servislerini daha katı önlemler almaya itiyor ve müşteri kitlenize sağlıklı bir biçimde toplu halde e-posta göndermek her geçen gün daha da zorlaşıyor. Bunun yanında Outlook kullanan şirketlerin Spam filtreleri de bu doğrultuda sürekli olarak yenileniyor. Tüm bu önlemlerin kaynağında elektronik ortamda pazarlama faaliyetlerinin izinli ve kurallarına uygun olarak yapılmaması dolayısıyla bu faaliyetlerin denetim altına alınmak istenmesi yatmaktadır.

Bugüne kadar bu interaktif mecradan yapılan pazarlama faaliyetleri izinsiz ve Spam e-posta gönderilerek gerçekleşmekteydi. Fakat Türkiye'de de belirlenmekte olan yasalar çerçevesinde e-posta, sms gibi interaktif kanallar ile yapılan pazarlama faaliyetleri önümüzdeki dönemde alıcıların izni doğrultusunda gerçekleşecektir. Ventus tüm sistemini izinli iletişim gereklilikleri doğrultusunda oluşturmuş yeni nesil interaktif bir pazarlama platformudur. İzinli gönderimin esası olarak gönderim yapmak üzere sisteme eklediğiniz her alıcıya ilgili firmadan e-posta alacağına dair bir bilgilendirme mesajı gönderilebilmektedir. Gönderilen e-postaya alıcının e-posta almayı kabul ettiğine dair bir link koyulabilir.

Gönderilen e-postalar için tanımlanan alt yazı ve üst yazılarda üyelikten ayrılma linki koyulabilmektedir. Listeden çıkma talepleri tek tıklama ile ya da açılan bir formdan üyelikten ayrılma sebebini sorarak işlenebilir. Ventus izinli pazarlama kurallarına tam olarak uymak için, üyelere listeden kolayca çıkma imkânı sunar; Türkiye ve Dünya'da Spam maillere savaş açmış olan kurumlar ile işbirliği yapar, gönderileri içerik ve dizayn bakımından inceleyerek hem daha profesyonel hem de izinli iletişim kurmanızı sağlar.

Ücretsiz Mail Gönderimi için demo kullanıcı oluşturun.Size özel fırsatları kaçırmayın!

Müşterilerimiz