Hızlı Erişim
Sosyal Medya
İletişim Bilgileri
Adres

Merkez Mah. Çiğdem Cad. No:39/1 Daire:119 Avcılar / İstanbul

Email

[email protected]

Telefon

0(850) 551 12 34

Kullanım Kuralları

Ventus, hedef kitleye ulaşılmasını sağlayan çok kanallı, kişiselleştirilmiş bir haberleşme sistemidir. Ventus kullanıcılarına doğrudan posta, e-posta, sms, faks gibi birçok kanaldan binlerce kişiye kendi isim ve bilgileriyle kişiselleştirilmiş içerikli reklam, e-bülten, duyuru ve mesajlar hazırlayarak, toplu gönderim hizmetlerini sağlar.
Ventus izinli bir pazarlama sistemi olduğundan üyelerinizin izni dahilinde kendilerine ulaşmanızı sağlamaktadır. Üyelerin izni olmadan gönderilen e-postalar spam olarak değerlendirilir. Ventus sistemi bu şekilde bir iletişime izin vermemektedir. Üyelerin izni dahilinde olmayan e-posta gönderimleri tespit edildiğinde Ventus sağladığı hizmeti durdurma veya sona erdirme hakkına sahiptir.
Ventus aracılığı ile gönderilen her e-posta, belirtilen adresten gelen e-postaların istenmediğine dair bir link içermektedir. Gönderimlerinde bu linkleri bir şekilde pasif duruma getirmiş veya kaldırmış olan kullanıcıların hesapları dondurulabilir veya tamamen kapatılabilir.

SERVİSLER ve DESTEK

Servisler yasalar karşısında uygun görülmeyen ve 18 yaşın altındakiler için geçerli değildir ve bu yaşın altındakiler servisleri kullanamaz.
Servisler kurumsal ve kişisel web sitelerinden ya da doğrudan sahibinden izin alınarak toplanmış e-posta adreslerine, duyuru, haber, kampanya v.b. e-posta gönderilmesine olanak tanır.
Gönderilen tüm e-postalar ve e-posta büyüklükleri Ventus tarafından ölçümlendirilir. Ventus e-posta gönderim sayısına bir sınır koymamaktadır ancak gönderilecek dosya boyutu 500 KB (Kilobyte)'ı geçmemesi gerekmektedir.
E-Posta gönderimlerinin ücretlendirilmesi tamamen Ventus tarafından yapılmaktadır ve istenildiği zaman değiştirilebilir. Ventus'ya ödenen ücretlerin geri ödenmesi söz konusu değildir. Ödemeler banka havalesi yoluyla yapılabilmektedir. Ücretler TL (Türk Lirası) olarak ödenecektir.
Ventus, sistemde bakiyesi olmayan ve gönderim yapmayan hesapların kapatılması hakkını gizli tutar.
Servisleri kullanabilmek için sisteme üye olmanız gerekmektedir. Bu üyelik sırasında tamamen kendinize ait ve doğru olduğunu kabul ettiğiniz bilgileri Ventus veritabanına işlemiş olursunuz. Sisteme kaydettiğiniz şifre, e-posta gibi bilgilerin güvenliği açısından 3. şahıslarla paylaşmayınız. Ventus kendi müşteri portföyünü dilerse 3. şahıslarla ve kurumlarla paylaşabilir.
Göndermiş olduğunuz HTML tabanlı e-postalar bazı servis sağlayıcıları tarafından görüntülenemeyebilir. Ventus, yükleyeceğiniz HTML tabanlı e-postaların doğruluğunu test eder ancak gönderdiğiniz kişilerin bilgisayarları ya da servis sağlayıcılarının ayarlarının bunu aynen görüntülemeye göre ayarlandığının garantisini vermez.
Tüm e-postalar tek tıklamalık üyelikten ayrılma linki içermelidir. Ventus tüm firmaları üyelikten ayrılma linki konusunda denetler. Eğer gönderide üyelikten ayrılma linki tespit edilemezse kullanıcı bilgilendirilir ve kendisine devam etmeden önce üyelikten ayrılma linki oluşturması zorunlu kılınır.
Her türlü kullanım, giriş, alım iznine dayanan listeler aracılığı ile olacaktır. Satın alınmış listeler kullanılamaz.

SORUMLULUKLAR

Servisler ve Ventus'un firma unvanlarının, logolarının ilgili ürün ve hizmet isimlerinin, tasarımlarının marka ve sloganlarının Ventus'un veya ona ait kurumların ve tedarikçilerinin mülkü olduğunu biliyor ve bunu onaylıyorsunuz.
Servisler ancak yasal amaçlara uygun olarak kullanılabilir. Kendi bölgenizdeki yasalara müracaat ederek herhangi bir materyalin Türkiye Cumhuriyeti devleti veya ilgili diğer yasalarını ihlal ederek yayımı ve dağıtımı yasaklanmıştır.
Servislerin çeşitli özelliklerinin kullanımı Ventus'ya sizin hakkınızda çeşitli bilgiler sağlar (isim, iletişim, kayıt gibi). Ventus bu ve herhangi başka bir teknik bilgiyi kullanabilir, sizin Servisleri kullanmaktaki etkinliğinizi arttırmak amacı ile kendi sunumlarını yönlendirebilir ya da ayrıca iletişim kurabilir.
Ventus tarafından zaman zaman yenilenen gizlilik politikalarını benimsemeniz ve sürdürmeniz gerekir.
Ventus, yurtiçi ve yurtdışında bulunan sunucu ya da sunucularla hizmet vermektedir. Bu sunucularda oluşabilecek arıza, elektrik kesintisi ve benzeri limitsiz oluşabilecek sebeplerden dolayı meydana gelen veri kayıplarından sorumlu değildir.

SÖZLEŞMEYİ SONLANDIRMA

Bu anlaşmayı herhangi bir zamanda Ventus, Merkez Mah. Çiğdem Cad. No:39/1 Daire:119 Avcılar / İstanbul adresine yazılı bir beyanla müracaat ederek sonlandırabilirsiniz.
Ventus, bu kuralların birinin ya da birkaçının ihlal edilmesi durumunda bu sözleşmeyi ve Servisleri herhangi bir zamanda sebepli veya sebepsiz beyanla ya da beyansız bir biçimde sonlandırabilir.
Ventus kendi takdir yetkisinde ve aynı şekilde sizin Ventus'un Anti-Spam politikalarını uygulama ve postalama izinlerini ihlal ettiğinize inanırsa Servisleri herhangi bir gönderme yapmaksızın sizin girişinizi durdurabilir.
Ventus, sonlandırma tarihinden itibaren 30 (otuz) gün içerisinde arşivinizdeki bilgileri silebilir.

Ücretsiz Mail Gönderimi için demo kullanıcı oluşturun.Size özel fırsatları kaçırmayın!

Müşterilerimiz