Hızlı Erişim
Sosyal Medya
İletişim Bilgileri
Adres

Merkez Mah. Çiğdem Cad. No:39/1 Daire:119 Avcılar / İstanbul

Email

[email protected]

Telefon

0(850) 551 12 34

Profil Yönetimi

Ventus, gelişmiş profil yönetimi ile sizi doğru kişiye ulaştırmak, marka imajınızı yönetmek ve etkinleştirmek için vardır. Ventus'un esnek profil yönetimi ile topladığınız profil verilerini sisteme kolayca entegre edebilir, iletilerinizin içeriğini oluştururken kullanabilir ve iletilerinizi kişiselleştirebilirsiniz. Oluşturduğunuz iletileri doğru kişilere ulaştırabilir ve sonuçlarını yorumlayabilirsiniz. Ventus Profil Yönetimi modülüyle alıcılarınızın kayıt altına aldığınız bilgilerini ne kadar zenginleştirirseniz oluşturacağınız kampanyalar ve içerikleri de bir o kadar zengin ve yaratıcı olacaktır. Ventus bunun için gerekli altyapıyı sağlamaktadır.

Profil Soruları Tanımlama
Sistemde kayıtlı olan sabit alıcı formlarına ek olarak firmanıza ve üye bilgilerinize özel yeni profil alanları belirleyebilirsiniz. Oluşturacağınız profil alanlarıyla birlikte var olan veritabanınızın yapısıyla Ventus'un uyumlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Özel Profil Bilgileriyle Çoklu Aktarım Yapma
Yeni profil alanları tanımlamalarınızla birlikte bundan sonra yapacağınız çoklu alıcı kayıtlarında bu profil alanlarını baz alarak kayıtlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ventus'un mevcut veritabanı yapınıza uyum sağlayan esnek profil yapısı ile üye bilgilerinizi sistem üzerinden sürekli olarak kontrol edebilirsiniz.

Ücretsiz Mail Gönderimi için demo kullanıcı oluşturun.Size özel fırsatları kaçırmayın!

Müşterilerimiz