Hızlı Erişim
Sosyal Medya
İletişim Bilgileri
Adres

Merkez Mah. Çiğdem Cad. No:39/1 Daire:119 Avcılar / İstanbul

Email

[email protected]

Telefon

0(850) 551 12 34

Raporlama

Sistemdeki gönderimlere ve alıcılara dair tüm raporlar tarih, alıcı, kampanya, gönderi, gönderi tipi bazında alınabilmektedir.

Üye Raporları
Alıcı olarak sisteme dâhil edilmiş kullanıcıların profil bilgileri, yapılan gönderimlere bağlı olarak sürekli olarak işlenmektedir ve raporlanmaktadır.

Profil Bilgilerine Göre Üye Raporu
Sistemde kayıtlı olan tüm profil bilgilerine göre alıcılar raporlanabilmektedir. Örneğin cinsiyet, yaş, şehir vb. bazında veritabanında bulunan alıcıların raporlanması sağlanabilmektedir.

Alıcı Durumları Raporu
Sistemde kayıtlı olan tüm alıcılar mevcut durumlarına göre raporlanabilmektedir. Sisteme toplu alıcı eklemesi yapılırken veya var olan alıcılara gönderim yapılırken başarılı gönderimlere veya hata türlerine göre alıcı durumu kayıtları raporlara yansıtılmaktadır. Alıcı durum raporları ile sistemde kayıtlı bulunan üyelerin güncel durumlarına göre sayı ve oran bazında grafiksel raporlama yapılmaktadır.

Kampanya Raporları
Kampanyalarınız tamamlandıktan sonra online olarak kampanya raporları izlenebilmektedir.

Kampanyanız hakkında;

- Hangi tarih ve zamanda başladığı ve bittiği
- Gönderimin ne kadar zamanda tamamlandığı
- Hangi kategorilere gönderim yapıldığı
- Toplam kaç kişiye gönderim yapıldığı
- Kaç kişiye başarıyla gönderildiği
- Kaç kişiden hata alındığı
- Konularında detaylı grafiksel raporlar alınabilmektedir.

Domain Bazlı Gönderim Raporu
Kampanyanız sonucunda hangi domainlere ne kadar gönderi yapıldığı sayı ve oran bazında grafiksel olarak raporlanabilmektedir.

Link Bilgileri Tıklanma Raporları
Gönderim içerisinde yer alan linklerin tıklanma oranları tekil olarak ve toplam olarak raporlanabilmektedir.

E-Posta Okunma Raporları
Gönderimlerin okunma durumları sistem tarafından tutulmaktadır. Kaç kişinin gönderilen e-posta içeriğini okuduğu ve bu kişilerin başarıyla gönderilen kişiler içerisindeki oranı öğrenilebilmektedir.

Hata Türleri Raporu
Hata alınan gönderimler için hata nedenleri raporlanmaktadır. Hatalı gönderime dair bilgilendirmeler ayrıntılı olarak raporlanmaktadır. Geçersiz olan e-postalara daha sonra yapılacak gönderimler sistem tarafından otomatik olarak durdurulmaktadır. Gönderim anındaki geçici sebeplerden ötürü alınan hatalar ise sistem tarafından tanınmakta ve bu e-postalara belirli aralıklarla gönderim tekrarlanmaktadır.

Üyelikten Ayrılma Nedenleri Raporu
Üyelikten ayrılan alıcıların üyelikten ayrılma nedenleri kayıt altına alınmakta ve raporlanmaktadır. Üyelikten ayrılma nedenleri kullanıcı tarafından sisteme tanıtılmakta ve gönderilen e-postada "Üyelikten Ayrıl" linkine tıklandığında bu sebeplerden birisinin seçilerek alıcıların neden üyelikten ayrılmak istedikleri sayı ve oran olarak raporlanabilmektedir.

Kampanya Karşılaştırma Raporu
Daha önceden gönderimi yapılmış olan kampanyaların raporları tek ekranda kıyaslanıp kampanyaların başarı oranlarına göre analiz yapılabilmektedir. Kampanyaların gönderim başarı oranları okunma oranları ve hatalı gönderim oranları kıyaslanabilmektedir.

Ücretsiz Mail Gönderimi için demo kullanıcı oluşturun.Size özel fırsatları kaçırmayın!

Müşterilerimiz