Hızlı Erişim
Sosyal Medya
İletişim Bilgileri
Adres

Merkez Mah. Çiğdem Cad. No:39/1 Daire:119 Avcılar / İstanbul

Email

[email protected]

Telefon

0(850) 551 12 34

Toplu Sesli Mesaj Gönderimi

Otomatik sesli mesaj yazılımı ile önceden belirlenen telefon numaralarına, istediğiniz metni, istediğiniz saat aralığında dinletir, isterseniz aranan kişilerden geri bildirim alır. Dilerseniz kendi sistemlerinizde kayıtli GSM numaralarını, dilerseniz seçeceğiniz bölgelerdeki ev ve işyeri telefonlarını arayabilirsiniz.

Üstelik başarılı/başarısız/meşgul aramalar web üzerinden online olarak raporlanır.

Çalışma bitiminde aranan kişilerin geri bildirimlerini de içeren detaylı bir rapor sunulur.

Otomatik Sesli Mesaj yazılımı; ilk yatırım ve insan kaynağı gerektirmez, detaylı raporlaması sayesinde ölçümleme yapılmasına olanak verir ve günde 3 Milyon kışiye kadar zahmetsizce ulaşmanızı sağlar.

Otomatik Sesli Mesaj sayesinde etkin bir şekilde dilediğin kişilere çabucak ulaşır, iletmek istediğiniz mesajı kulaklarına söylemiş olursunuz.

Otomatik Arama Sesli Mesaj Uygulama Alanları
- Reklam çalışmaları
- Sesli duyurular
- Otomatik hatırlatma mesajları

Otomatik Arama Sesli Mesaj Sistemi Özellikleri
- Arama yapmak için personel, yazılım ve donanım bulundurmanıza gerek yoktur.
- Sisteme erişebileceğiniz web paneli mevcuttur. Web panelinizden sesli mesaj projesi oluşturabilir, aranacak numaraları yükleyebilir ve arama raporlarını görüntüleyebilirsiniz.
- Birden fazla sesli mesaj projesi oluşturabilir, farklı sesli mesajlarınızı, farklı projeler ile farklı numaralara belirlediğiniz tarih ve saatler arasında dinletebilirsiniz.
- Arama raporlarında sesli mesajınızı hangi numaraların dinlediğini, hangi numaraların cevap vermediğini takip edebilirsiniz.

Ücretsiz Mail Gönderimi için demo kullanıcı oluşturun.Size özel fırsatları kaçırmayın!

Müşterilerimiz