Hızlı Erişim
Sosyal Medya
İletişim Bilgileri
Adres

Merkez Mah. Çiğdem Cad. No:39/1 Daire:119 Avcılar / İstanbul

Email

[email protected]

Telefon

0(850) 551 12 34

Toplu SMS Gönderimi

Toplu SMS sistemleri iletişim yüzyılı olan 21. yüzyılın en önemli iletişim araçlarından biridir. Her geçen gün daha da önem kazanan müşteriyle iletişim olgusu, Bilişim teknolojilerini farklı çözümler bulmaya itmektedir. Günümüzde önemli iletişim araçlarının başında cep telefonu ve internet gelmektedir. Bu ikisini bir araya getiren Toplu SMS Sistemleri müşteri ve firma arasında hızlı ve ekonomik bir iletişim köprüsü kurmaktadır. Her kısa mesajın en az bir kere okunduğu gerçeğini göz önüne alırsak, Toplu SMS sistemlerinin bugün pek çok kitle iletişim aracının önünde bir reklam ve tanıtım aracı olduğunu görürüz. Kampanyaların, promosyonların, organizasyonların duyurulması, ödeme ve taksit gibi hatırlatılmaların yapılması, müşteriler nezdinde kalite imajını yükseltecek çeşitli hatırlatmaların yapılması Toplu SMS sistemleriyle mümkündür. Toplu sms gönderme işlemi her alanda iletişimi kolaylaştıracak önemli bir araçtır.

Toplu SMS Nedir?

Toplu SMS,internete bağlı bir bilgisayar üzerinden cep telefonlarına sms göndermektir. Cep telefonlarından toplu sms gönderimi sınırlı sayıda ,yavaş ,numara üzerinden ve tek tek gönderdiğinden tercih edilmemektedir. Geliştirilen toplu sms sistemimiz sayesinde mesajlarınız bilgisayardan klavye yardımıyla web sayfamızdaki toplu sms arayüzünden kaydettiğiniz binlerce numaraya tek bir tıklama ile gönderilir,anında ulaşır ve gönderilen cep telefonunda sizin isminiz gözükür. Kayıtlar bölümüne binlerce telefon numarası excel dosyasından ya da diğer formatlardan aktarılır. Tek tıklama ile binlerce kişiye toplu sms gönderilebilir. Toplu Sms gönderimi ileri tarihte gidecek şekilde de programlanabilir. Toplu Sms gönderimi sonunda çok detaylı sms raporları programın içerisinden görüntülenir. İletilmeyen smsler de otomatik olarak kullanıcı hesabına iade edilir.Artık 160 karakter sınırı da yok.istediğiniz uzunlukta uzun mesajlar yazarak gönderebilirsiniz.Toplu Sms sistemindeki en büyük avantaj cepten göndermeye kıyasla çok daha ucuz ve hızlı olmasıdır.

Toplu SMS Sistemimizin Avantajları

1. Web Üzerinden Toplu Sms Gönderimi, internetin olduğu her yerden sisteme giriş yaparak toplu sms gönderebilirsiniz.
2. Kredi Kartı İle Kontör Alımı, Kredi kartı ile 7/24 kontör alımı yaparak anında toplu sms hesabınıza kontör yükleyebilirsiniz.
3. Başlıklı Toplu SMS Gönderimi, Tüm operatörlere belirlemiş olduğunuz başlıkla toplu sms gönderebilirsiniz.
4. Uygun Fiyatlar, Toplu sms fiyat tarifemiz yenilendi artık daha uygun fiyatlara toplu sms/kontör alabilirsiniz.
5. Sistem Altyapısı, Türkiyede kurulan ilk ve en gelişmiş toplu sms altyapısi ile toplu sms sektöründe daha güvenli ve hızlı bir şekilde müşterilerine hizmet vermektedir.
6. Hızlı Toplu Sms Gönderimi, Toplu smsleriniz anında (ortalama 5 sn) ve sorunsuz bir şekilde yerine ulaşır.
7. Cep Telefonundan Toplu SMS Gönderimi, Yeni nesil cep telefonlarından internetten toplu sms sistemine giriş yaparak cep telefonunuzdan toplu sms gönderebilirsiniz.
8. Kontör İadesi, Gitmeyen, başarısız, zaman aşımı olan toplu smsler anında kontör iadesi yapılarak toplu sms sisteminize geri yüklenir.
9. Excel Dosyasından Aktarım, Excel dosyasında bulunan tüm telefon listenizi kolaylıkla toplu sms sistemine aktarabilirsiniz.
10. Yurtdışına toplu sms gönderimi, Kıbrıs, Almanya, İngiltere ve daha pek çok ülkeye toplu sms gönderilebilmektedir.
11. Türkçe karakterli toplu sms, Toplu sms sistemimizden türkçe karakterli toplu sms gönderimi yapabilirsiniz.

Neden Toplu Sms
Özel gün kutlamalarını toplu sms ile yapabilirsiniz.
Anlık değişen bilgileri toplu sms ile ilgililere ulaştırabilirsiniz.
Kampanyalarınızın duyurusunu toplu sms ile yapabilirsiniz.
Toplantı veya açılış saatlerini toplu sms ile duyurabilirsiniz.
Öğrenci velilerini toplu sms ile bilgilendirebilirsiniz.
Hastalarınıza toplu sms ile ulaşabilirsiniz.
Müşteri borçlarının son ödeme tarihlerini toplu sms ile hatırlatabilirsiniz.
Satışı yapılacak ürünün duyurusunu toplu sms ile yapabilirsiniz.
Bayram tebriklerinizi toplu sms ile iletebilirsiniz.
Hedef kitlenize toplu sms ile tek bir tıkla ulaşabilirsiniz.

En uygun toplu sms fiyatları ve toplu sms kampanyaları için bizi arayabilir, veya toplu sms tarifelerimizi inceleyebilirsiniz.

Telefon : 0212 694 98 44

Ücretsiz Mail Gönderimi için demo kullanıcı oluşturun.Size özel fırsatları kaçırmayın!

Müşterilerimiz